Korunmasız ilişkiden 60 gün sonra yaptırdığım tahlil sonuçları, yorumlamanızı rica ederim.

Korunmasız ilişkiden 60 gün sonra yaptırdığım tahlil sonuçları, yorumlamanızı rica ederim. HBsAq negatif Anti-HBs negatif Hiv p24 antijen + Anti-Hiv (1+2) antikoru 0.13 Anti hav (total) negatif VDRL negatif Anti-HCV negatif HIV I+II negatif   İlginiz için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :  Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.