burun kanaması oluyor.

Doktor bey Tahliller bu şekildeydi.Bunlar annemin tahlilleri.Fakat 3 gündür peşpeşe annemde burun kanaması oluyor.ilk iki seferdeki kanamalar oldukça fazlaydı ve 5 dakika kadar sürdü.acaba bunun nedenini açıklarmısınız.Ciddi bir durum mu?

Tahlil.com Cevabı : Burun kanamasının nedeni sadece tahlillerle izah etmek mümkün değil.Birçok nedeni olabilir.Bir kulak burun boğaz hastalıkları uzmanı detaylı bilgi verecektir.Burun kanamasına dair aşağıdaki yazımızı da okumanızı öneririm.http://tahlil.com/burun-kanamasiburun-kanamasi-cesitleri-ve-burun-kanamasinin-onlenmesi