Butun tatlıllerde BASO(Basofıl sayısı) 0.1 refarans aralığı 0.00-0.08 eos (eosinofil sayısı) 0.1 refarns aralıgı 0.30-044 cıktı sbebeı nedr?

mrb ben 23 yasındayım demır eksıklıgı sebebıyle bır yıldır demır hapı kullandım.ve her ay kan tahlılı yaptırdım HGB 13.7 Ferrittin 30.6 oldu ancak yaptırdıgım butun tatlıllerde BASO(Basofıl sayısı) 0.1 refarans aralığı 0.00-0.08 eos (eosinofil sayısı) 0.1 refarns aralıgı 0.30-044 cıktı sbebeı nedr?

Tahlil.com Cevabı : Bazofil ve eosinofil test sonuçlarındaki bu değerler herhangi bir problem teşkil etmez.