CA 125 adet döneminde fazla çıkabiliyormuş , adet dönemide olsa bu kadar yüksek çıkması normalmi,

 Adet düzensizliği için doktora gittim , ilaç kullandım ve adetimin 3. günü kan tahlili yapıldı , kan tahlilinde ca125 328 çıktı normal aralığı 0-35 , doktor testi tkrarlayacağız dedi, adet döneminde fazla çıkabiliyormuş , adet dönemide olsa bu kadar yüksek çıkması normalmi,

Tahlil.com Cevabı : DOKTORUNUZ GEREKEN BİLGİYİ VERMİŞ. EVET ADET DÖNEMİNDE BİRAZ YÜKSEK ÇIKAR.BU DEĞERLE KORKACAK BİR DURUM YOK.