Çevremde adet gördüğü halde hamile olduğunu öğrenenler var,bunun nedeni nedir? Üstüne görme durumu değil normal adet?

Çevremde adet gördüğü halde hamile olduğunu öğrenenler var,bunun nedeni nedir? Üstüne görme durumu değil normal adet

Tahlil.com Cevabı : Bu soruyu o zaman çevrendekilere sor, bizim bu konudaki yazımız ise aşağıda, istersen onu da okuyabilirsinAdet gören birinin  hamile olma ihtimali var mıdır?Üstüne görme olarak da bilinen ve gebelerde görülen yerleşme kanaması da sıklıkla adet görmekle karıştırılıyor, aşağıdaki yazımızda da adet görme ile üstüne görme arasındaki farkın ne olduğu anlatılıyor, bunu da okumanızı öneriyoruz.Üstüne görme ile adet kanaması nasıl ayırt edilir?