CHOL 245,LDL 184,ALT 49 tahlil sonuçlarım bu şekilde

CHOL 245,LDL 184,ALT 49  tahlil sonuçlarım bu şekilde daha öncedende 3-4 yıldır kolesterol seviyelerim yüksek çıkıyor zaman zaman normal değerlere gelse de çoğunlukla yüksek daha önceden VLDL ve Trigliserid değerlerimde yüksekti bu sefer onlar normal. ne yapmalıyım.

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve LDL kolesterol değerleri yüksek, bu konuda düzenli egzersiz ve diyet ilk aşamada bunları düşürmede etkili olacaktır.