Cınsel ılıskıden sonra kanlı akıntılarım olmakta

merhaba hocam : benım cınsel ılıskıden sonra kanlı akıntılarım olmakta.sebebı ne olanbılır .neler yapabılırım.doktora alttan muayeneye gıttım bısey olsa bılgı verırlerdı hıc bır sekılde bısey denmedı ..bılgılendırdıgınız ıcın tesekkur ederım .

Tahlil.com Cevabı : Rahim ağzında enfeksiyon veya yara olabilir..