Son adet tarihim 24 nisan 2014 ultrason muayenesinde 10.32 mm kese görüldü ancak bebek görülmedi

 26 Mayıs 2014 beta 321 02.haziran 2014 te 6032 03 haziran da ultrason muayenesinde 10.32 mm kese görüldü ancak bebek görülmedi bu değerler doğrultusunda sağlıklı bir gebelik mi birde Dr inter ... devamını hatırlamıyorum birsey söyledi tıpta bunun açıklaması nedir

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin ortalama 6.haftasında bebek görülür...Doktorunuzun söylediğinin bir kısmından birşey anlaşılamaz..