Prezervatif kullanimi beni cok rahatsiz ediyor. Bunun dışında en sağlık yöntem hangisidir ? Doğum kontrol haplarinin sağlık üzerin de olumsuz etkileri varmidir

Prezervatif kullanimi beni cok rahatsiz ediyor. Bunun dışında en sağlık yöntem hangisidir ? Doğum kontrol haplarinin sağlık üzerin de olumsuz etkileri varmidir ?

Tahlil.com Cevabı : Birçok yöntem vardır(doğum kontrol hapları, aylık iğneler, rahim içi araçlar, vb) ancak size en uygun olanına doktorunuzun karar vermesi daha doğru olur..