Cinsel perhiz 3 gün Miktar 3 mL ph 8.0 Spermotozid Sayısı 74 milyon

cinsel perhiz 3 gün Miktar 3 mL ph 8.0 Spermotozid Sayısı 74 milyon 660 bin /mL 1 Saat motilite % 58 4 saat motilite % 30 A- ileri Dogru hizlı hareket % 1 B- ileri dogru hareket % 57 C-yerinde hareketli % 6 D- hareketsiz % 36 Normal mafroloji 36

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı hareketli sperm yüzdeniz düşük. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.