Cinsel perhiz süresi:3 gün likefaksiyon süresi:15 dk vizkosite: normal aglütinasyon:++ volüm:4 ml ?

 Cinsel perhiz süresi:3 gün likefaksiyon süresi:15 dk vizkosite: normal aglütinasyon:++ volüm:4 ml konsantrasyon / ml:36 milyon total konsantrasyon:144 milyon motilite:%35 kategori a(hızlı hareket):%15 b yavas hareket:%15 c progresif olmayan:%5 d hareketsiz:%65 yuvarlak hücre :4 milyon morfoloji2

Tahlil.com Cevabı : Spermlerin şekli ile ilgili detaylı bilgi yok, diğer sonuçlarda ise problem görülmüyor