Çıplak halde pen*si vajinama temas etti baya yakın bi temastı.4-5gündür çok sık idrara çıkıyorum.hamilemiyimdir?bakireyim.

Merhaba  erkek arkadaşımla tamamen çıplaktık,erkek arkadasım tuvallette bosaldıktan sonra idrarını yaptı ve yanıma geldi,sonra çıplak halde pen*si vajinama temas etti, yakın bir temastı. 4-5 gündür çok sık idrara çıkıyorum.hamile miyimdir? Bakireyim.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..