CK-MB 0.367 dusuk cıkıyor sebebı nedir ?

İyi gunler oncelikle ınsanlara bu sekılde yardımcı oldugunuz ıcın şükranlarımı sunuyorum... bende süreki olarak kalp sıkışması oluyor tropnin ortalama 0.13-0.16 arası cıkıyor fakat CK-MB 0.367 dusuk cıkıyor sebebı nedir ????

Tahlil.com Cevabı : İyi dilekleriniz için teşekkürler.CK-MB nin düşük çıkmasının pek anlamı yoktur.Tam tersine yüksek çıkması anlamlıdır