Cmv ıgm 0,87 şüpheli çıktı. Referans aralıkları 0,500 pozitif diyor bu referans aralıklarına göre çıkan sonucum tehlikeli midir?

Tahlil.com Cevabı : CMV IG M pozitifliği gebelik sürecinde istenmeyen bir sonuçtur.Rahim içi enfeksiyona yol açabilir.Ancak sizin değeriniz hafif de olsa yüksek.Doktorunuz ilave testler isteyerek CMV yönünden gerekli araştırmayı yapacaktır.