CMV testlerimi değerlendirir misiniz?

CMV testlerimi değerlendirir misiniz?Cvm ıgg 500 pozitif ,Anti rubella igm negativ 0.268, Cvm igm pozitiv 1.66 , Cvm ıgg avidite testi de 0.88

Tahlil.com Cevabı : CMV IG M pozitifliği bir enfeksiyon bulgusudur.Bu enfeksiyonun yeni veya önceden geçirilmiş bir enfeksiyon olup olmadığını anlamak için de avidite test, yapılmış.Ancak avidite testinin referans değerlerini belirtmemişsiniz Buna göre bir değerlendirme de bulunabiliriz.