Çocuğum olmadığı için tüp bebek yaptırdık olmadı en son verdiğim tahlil sonuçları

çocuğum olmadığı için tüp bebek yaptırdık olmadı en son verdiğim tahlil sonuçları toplam sperm sayısı 81 milyon toplam hareketli sperm yüzdesi %65 ileri hareketli sperm yüzdesi %60 sperm yoğunluğu 45 morfoloji sperm yüzdesi %4 pH : 7.4 miktar 1.8 cevabınızı bekliyorum teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonucunuzda morfoloji yüzdesi düşük olarak saptanmış. Sperm sayınız ve hareketli yüzdenizde herhangi bir problem yok.