Çocuğumun CRP değeri 110 çıktı. Doktorlar sürekli antibiyotik veriyor.

çocuğumun CRP değeri 110 çıktı. Doktorlar sürekli antibiyotik veriyor.NE YAPMALIYIM

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon odağı bulnmalı ve uygun antibiyotikle tedavi edilmelidir, ayrıca CRP'nin yükseldiği başka hastalıklar açısından da araştırılmalıdır..