Çocuk ihtimalimiz var mı ?

cocuk ihtimalimiz var mı ? Tsk.Abstinans Süresi : 7. gün ( C.P. ) Volüm : 3,5 cc ; Viskozite : Yapışkan Likefaksiyon : >120 dk.1.cc deki Sperma : 50.000.000 Total Sperma : 175.000.000 Motilite : Hızlı İleri Hareketli: % 20; Yavaş İleri Hareketli: % 10; Yerinde Hareketli: % 10; Hareketsiz: % 60

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonuçlarınız normal.  Çocuk olup olmayacağı sadece sperm tahlili ile değerlendirilemez.