Çoğul gebelik mi?

Son adet 20ekim. 26sından itibaren eşimle gün aşırı birlikteydik. Normal dongum 22gün. Gecikince 12sinde test yaptım pozitif çıktı, 17sinde beta hcg 737 çıktı tahlile gore 4haftalık ama doktor çok küçük zor gördü 3haftalıktır dedi. Çoğul gebelik mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu kan sonucuna göre gebeliğinizin çoğulmu olduğunu söylemek doğru olmaz. Ancak doktorunuzun yaptığı ultrasonda söylenebilir.