Çok faydalı bir iş yaptığınızı....

Çok faydalı bir iş yaptığınızı ve memlekete çok faydalı olduğunuzu belirtmek isterim. Değer aralığı 179-1162 olan B12 vitaminim 336 çıktı. Folat değer aralığı 3-20 iken 3 çıktı. Demir değer aralığı 45 182 iken 88 çıktı.Ferritindeğer aralığı 21,81-274,66 iken 27 çıktı. Bunu yorumlarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Vit B12, demir değerleriniz normal yalnız folikasit değeriniz alt sınırda, dahiliye veya hematolojiye başvurmanızı öneririz.. Geçmiş olsun..