Çok yürüyünce ve aynı zamanda ağırlık taşıdıgım zaman sol ayağıma kramp türünde bir agrı giriyor üstüne basınca sol ayagımda kramp gibi agrılar olusuyor

Merhaba ben çok yürüyünce ve aynı zamanda ağırlık taşıdıgım zaman sol ayağıma kramp türünde bir agrı giriyor üstüne basınca sol ayagımda kramp gibi agrılar olusuyor aynı zamanda kalçayada vuruyor sizce hangi doktora gitmeliyim

Tahlil.com Cevabı : İlk aşamada Fizik Tedavi ve kalp damar cerrahisi doktorlarına başvurabilirsiniz.Toplar damarlarınızla da ilgili bir sorun olabilir.