Cinsel güçsüzlüğüm var. Cinsel isteğimde de azalma var.Hangi doktora gitmeliyim?

 Uzun bir süredir cinsel anlamda bir belirsizlik yaşıyorum eski gücümü kaybettikten sonra cinsel istek anlamında sorun yaşıyorum erken boşalma da cabası bi tedavi süreci başlattım en kısa zaman da doktor doktor dolaşıp sorunlarımı çözmek istiyorum nerden başlayacağımı bilmiyorum

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir üroloji uzmanına başvurun.Bunu takiben sırasıyla psikiatri ve endokrinoloji bölümlerine de başvurmanızda yarar var.Bunun nedenine yönelik incelemelerde bulunacaklardır.