Adetim 1 ay gecikti ardından kahverengi kanamam oldu 3-4 gün aradan 1 hafta geçti ve aşırı kanamam oldu

 Adetim 1 ay gecikti ardından kahverengi kanamam oldu 3-4 gün aradan 1 hafta geçti ve aşırı kanamam oldu büyük parçalar halinde pıhtılar düştü düşük yapmış olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak anlattığınız durum olağan değil.En doğrusu bir kadın doğum uzmanına başvurup muayene olmanız ve tahliller yapılması. Düşük de bunun bir nedeni olabilir.

g******** :

Size sonsuz teşekkürler , Allah razı olsun sevgilim adetini gördü. Sayenizde içimiz rahat. Çok sağ olun

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.