Cumartesi (4 gün önce) bos kese varken bebek gelişti ve kalbi atıyordu.

Beta hcg hep iki kattan daha fazla artarken şimdi pazartesi14000 çrşmba17000,cuma bu gün26000 oldu. Salı akşam biraz kanamam olmuştu. Çarşamba değer de olması gerekenden az çıkınca doktora gittik. Cumartesi (4 gün önce) bos kese varken bbk gelişti ve kalbi atıyordu. Artış normal mi? Son adet 3temmz

Tahlil.com Cevabı : Ultrason bulguları normal ise sorun yoktur..