Daha hiç adet olmadım. Hamile kalır mıyım?

Hoca hic daha adet olmadim ama daha,ergenlige girmedim surtunme ilskisoyle hamile kalinirmi acaba yada hic adet yasamaslar hamile kalirlarmi simdiden tsk

Tahlil.com Cevabı : Daha ergenliğe bile girmediysen ve adet olmadıysan çocuk denecek yaştasın.Bu konulara gereksiz yere kafanı yorma, erken yaşta bu işlere girişme.Bizden uyarması