İlişkide boşalma oldu. Vajinama bulaştı. Hamile olabilir miyim?

Nişanlımla 1ayda 3 sefer sürtünme yolu ile beraber oldum ve vajınamın ustune bosaldı sızce hamile kalma ihtimalim varmı gercı bzım ıcın bır sorun yok ama merak edıyorum ve tahlıl ıcın daha var zaman ılk seferı tedbırsızlıktı ama sonradan umursamadık sımdı merk edıyorum

Tahlil.com Cevabı : Meni vajinaya bulaştığı için hamilelik olası. Test yaptırdığında daha net cevaplar alırsın.