Daha önce prezervatif kullanarak bir hayat kadiniyla beraberliğim oldu.

Daha önce prezervatif kullanarak bir hayat kadiniyla beraberliğim oldu. İlişkiden sonraki 10.gün ve 21.gun iki test yaptirdim. P24 antijen testi 4. Jenerasyon tedirgin olduğum için ilk testi doktor isteğiyle 10. Gün yaptirdim. İkincisini kendim yaptirdim. İki testte negatif. Tekrar yaptirmalimiyim.?

Tahlil.com Cevabı : 6. ayda tekrarlamanızı öneririz..