Doktorum testin pozitif olduğunu söyledi fakat ben bu durumdan şüpheliyim ve korkuyorum

merhabalar hocam yaptırmış olduğum test sonucu aşağıdaki gibidir. doktorum testin pozitif olduğunu söyledi fakat ben bu durumdan şüpheliyim ve korkuyorum . Sizde yorumlayabilirseniz çok sevinirim Teşekkürler. Direk gram boyama da : Nadir lökosit , epitel hücresi ve nadir gram ( + ) basiller görüldü. Kültür : Normal flora üredi . ( Neisseria Gonorrhoeae üremedi ) lökosit : 1-2 eritrosit :0-1 epitel: 2-3 laktobasil :0-1

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuzda problem görünmüyor..