Değerlerim düşük ve yüksek çıktı. Sizce tekrar muayene olmalı mıyım ? NE½: 28.5 LYM%: 60 ?

Merhaba 17 yaşındayım esrar ve extacy'i bırakalı 1 ay oldu. Bu değerlerim düşük ve yüksek çıktı. Sizce tekrar muayene olmalı mıyım ? NE½: 28.5 LYM%: 60 PLT:142 ASO:430

Tahlil.com Cevabı : Bu tür zararlı maddeleri bıraktığınız için tebrik ediyoruz sizi öncelikle.Sonuçlarınzda ciddi bir sorun yok.Doktorunuza belirli aralıklarla kontrollerinizi sürdürünüz.