Dilim kanadı aradan 24 saat geçmişti acaba onda bir hastalık, hepatit

yaş 29 geçenlerde biriyle cok ufak bi dudaktan öpüşmemiz oldu ertesi günde ben yere düştüm ve dilim kanadı aradan 24 saat geçmişti acaba onda bi hastalık hepatit veya benzeri bi hastalık geçme ihtimali olabilirmi yani ağızda virüs bir günden fazla kalabilirmi kafam çok karıştı işginize tşk ederim

Tahlil.com Cevabı : Tedirgin olmanız için bir sebep yok.