Dizlerde ağrı ve ciddi anlamda nefes darlığı çekiyorum. Ne yapmam gerek?

Tahlil sonuçlarım ile ilgili bir açıklama yapabilir misiniz. Doktor Deposilin kalktığı için ilaç yazamadığını söyledi. Dizlerde ağrı ve ciddi anlamda nefes darlığı çekiyorum. Ne yapmam gerek? ASO: 219 CPR: 5.58 RF: 9.94 EOS%: 9.8

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıkları uamanına gitmenizi öneririz, yerine ağızdan kullanılacak ilaçlar vardır..