Doktor bey ben 26 gün önce ilişkiye girdim bel soğukluğu oldum testlerimi yorumlar mısınız..

Doktor bey ben 26 gün önce ilişkiye girdim bel soğukluğu oldum bugun test yaptırdım sonuçlar böyle bida test yaptırmam gerekiyor mu dedim %99 eminiz dediler.Siz ne diyosunuz? HIV DUO ULTRA             ANTI-HIV 1/2    0.04 NEGATİF p24 ANTİJEN    0.00 NEGATİF     4.Jenerasyon VIDAS Hıv Duo Ultra Testi Çalışılmıştır

Tahlil.com Cevabı : HIV testini ilişkiden 90 gün sonra tekrarlatmanızı öneririz..