Doktor Bey merhaba. Size bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim. Şuan ilişkinin üstünden 48 gün geçti?

Doktor Bey merhaba. Size bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim. Şuan ilişkinin üstünden 48 gün geçti, adetimi de oldum ancak kahverengi akıntı şeklinde oldum. Bugün beta hcg testi yaptırdım ve sonuç <1.20 çıktı. Hamile miyim ? Yada bundan sonra hamilelik oluşma gibi bi ihtimal var mıdır ? Olsaydı bu zamana kadar belli olurdu değil mi ? Şimdiden teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz..