Doktor izindeymiş, pazartesi gelcekmiş. Ama çok merak ettim, durumum çok mu kötü yoksa iyimi ?

Doktor izindeymiş, pazartesi gelcekmiş. Ama çok merak ettim, durumum çok mu kötü yoksa iyimi ? Lütfen

Tahlil.com Cevabı : verirmisiniz.LYM% 53,3 - HGB 11,7 - HCT 37 - MCV 75,9 - MCH 24 - MCHC 31,6 - RDW 17,8 / KOLESTEROL 235 / DEMİR (SERUM) 26 / UIBC 440 / TIBC 466 / FERRİTİN 6,44İYİ ÇALIŞMALAR.Tahlil.com: Muhtemelen demir eksikliğine bağlı anemi yani kansızlık bulguları var.Kolesterol değeri de yüksek.