Doktor PEN-OS diye bi ilaç verdi. İleride her hangi bir sağlık sorunu yaşar mıyım?

Çok teşekkür ederim doktor bana PEN-OS diye bi ilaç verdi bu değeri düşürmemiz gerekir 1 ay sonra tekrar bakalım dedi ileride her hangi bir sağlık sorunu yaşar mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli kullanır ve takipte olursanız yaşamazsınız..