Doktorum kilo vermemi söyledi ancak ne yaptımsa olmadı .hipotroit şüpesiyle diğer doktora havale etti .

tüp bebek tedavisi görüyorum .doktorum kilo vermemi söyledi ancak ne yaptımsa olmadı .hipotroit şüpesiyle diğer doktora havale etti . doktorda bi tanı koyamadı .birdahaki ay tekrar gidecem..tahlil sonuçlarım şöyle T3 :2,94(2,1-5,2) T4 :0,84(0,8-1,76) TSH :0,426(0,3-4,9) yaşım 33 bayanım

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlardadır..