Merhaba benim oglum 2007 dogumlu 2012 de kan alindi

Merhaba benim oglum 2007 dogumlu 2012 de kan alindi ve T3 4.91 cikti ust sinir 4,6 T4 1.19 ust sinir 1.7 o normal TSH 4.58 ust sinirda 4,2 olmaliymis bu degerlere gore tekrar kan aldirmalimiyim oglum alerjjisi yuksek bi cocuk hastamidir acaba durup duruken kan aldirmayada kiyamadim siz ne dersiniz

Tahlil.com Cevabı : 2 sene önceki tahlillerinde sorun görünmüyor, ancak doktoru tarafından istenmesi halinde yaptırmalısınız, bu tür testlerin yılda veya 2 yılda bir yaptırılması doğruudur..