Doktorum yumurta tembelliğimin olduğunu söyledi, gebe kalma oranım kaç yani gebe kalamamaktan korkuyorum ?

 Doktorum yumurta tembelliğimin olduğunu söyledi gebe kalmak istiyorum tedavi gördükten sonra gebe kalma oranım kaç yani gebe kalamamaktan korkuyorum ?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir oran vermek bilimsel bir cevap olmaz.Size önerimiz böyle olasılıklara kafa yormak yerine konusunda uzman bir endokrinoloji uzmanına başvurup gereken tahlilleri yaptırmanız ve tedavi olmanız.