Dün bir ilişki yaşadım.Zaten ilişki gibi değildi.Sürtünmeyle dış dudaklara zevk suyu geldi?

Dün bir ilişki yaşadım.Zaten ilişki gibi değildi.Sürtünmeyle dış dudaklara zevk suyu geldi.Dış dudaklardan hemen sildim zevk suyunu.İçeriye gitme ihtimali olmamıştır. Adet düzensizliği için doğum kontrol hapıda kullanıyordum ve hâlâ kullanıyorum.Hamile kalma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Çok az da olsa bir ihtimal var bu yüzden adetinizde beş gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.