Dün doktora gittim hamilesin dedi . Kan testinde istedi fakat devlet olduğu için kan tahlilim bugüne nettten baktım. hormon : bhcg 2716.71 mlU/ml çıktı

Dün doktora gittim hamilesin dedi . Kan testinde istedi fakat devlet olduğu için kan tahlilim bugüne nettten baktım. hormon : bhcg 2716.71 mlU/ml çıktı yani hamilemiym . İdrar testi yaptrdm iki çizgi çıktı. Ve kaç haftalık hamileyim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik görünüyor, ancak ultrason ile de doğrulanması gereklidir, sitemizdeki Gebematik'i kullanarak haftanızı öğrenebilirsiniz..