İyi günler beta hcg değerim 15541 cıktı ve normalden fazla aralıksız süren bi mide bulantım var

iyi günler beta hcg değerim 15541 cıktı ve normalden fazla aralıksız süren bi mide bulantım var beni iştahtan kesecek kadar . ikiz olma ihtimali nedir doktorum 5 haftalık hamilesin demişti.

Tahlil.com Cevabı : İkiz olma ihtimali vardır ancak kesin tanı ultrason ile incelenerek konulabilir..