Dün erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ilkinde prezervatif kullandık o boşaldıktan sonra pen*sini de temizledi yaklaşık 2 saat sonra tekrar ilişkiye girdik

Dün erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ilkinde prezervatif kullandık o boşaldıktan sonra pen*sini de temizledi yaklaşık 2 saat sonra tekrar ilişkiye girdik ancak pen*s bir kez korunmasız vajinama girdi sonra hemen farkedip çıkardık daha önce temizlemesine rağmen kalan spermlerden hamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı :  Bu şekilde bir ilişki de gebelik ihtimali yok denecek kadar az. Ancak bu işler şakaya da gelmez.  Beklenen adet tarihinde  en az 1 hafta gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırabilirsiniz.Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......