Dün gece ilişkiye girdik ve sert oldu sabah karnında kasılmalar vajinasından yukarı batmalar dizlerinin uyuştuğunu söyledi

Sevgilimle 20 gün önce cinsel ilişki yaşadık ve 10 gündür göğüslerinde şişkinlik var dün gece ilişkiye girdik ve sert oldu sabah karnında kasılmalar vajinasından yukarı batmalar dizlerinin uyuştuğunu söyledi ve kan geldi adetine daha 8 gün var. 1.ilişkide dışarı boşalma 2.prez. kullandık. Bu nedir?

Tahlil.com Cevabı : Yoğun cinsel ilişki sonrasında olabilir, devam ederse muayene olmasını öneririz..