Dun yani 22 subatta tekrar bir kan testi yaptirdim ve sonucun 3764 olmus. Endiseliyim?

Hocam merhabalar... Adet gunume iki gun kala idrar testinin pozitif cikmasinin ertesi gununde kan testi yaptirdim. Son adet tarihim 23 ocaktir. 17 subatta yaptirdigim kan testinde ki beta hcg seviyem 198.52'dir. Dun yani 22 subatta tekrar bir kan testi yaptirdim ve sonucun 3764 olmus. Endiseliyim?

Tahlil.com Cevabı : Gebelikte Beta HCG 2 günde bir 2-3 katına çıkabilir..