Duştaydık arkadan ilişki denedik olmadı.Hamile kalmış olabilir miyim?

Sevgilimle 2 kez an*l ilişkiye girmeyi denedik. Duştaydık ve sürekli su ile temasımız vardı. su ile kayganlaştırmaya çalıştık pen*s sertleşmedi ve ilişki olmadı. Boşalma da yok.Hamile kalma olasılığım var mı?

Tahlil.com Cevabı :

an*l ilişkilerde gebelik ihtimali yoktur.Detaylı bilgi için tıklayınız.