Sürtünme sırasında elimle vajinamı kapattım gebe kalmış olabilir miyim?

Merhaba erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. İçeri boşalma olmasın diye elimle giriş yerini kapattım ama boşalırken geriye doğru çekilip dışarı boşaldı biz her ihtimale karşı 2 saat sonra ella kullandık adetim 5 gün geçti ve midem bulanıyor.

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durumda gebelik ihtimali yoktur.