Düşük riski olabilir mi?

17hafta+1günlük hamileyim.İlk yaptırmış olduğum tahlil sonuçlarımda İdrar mikroskobisi 15-20 LÖKOSİT, BOL BAKTERİ, 15-20 YASSI EPİTEL GÖRÜLDÜ. - Antibiyotik ve fitil kullandım.18.01.14 tarihinde tekrardan kontrole gittiğimde aynı sonuçlar çıktı..Düşük riski olabilir mi?Ne yapmalıyım ?Tesekkurler.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu gebelerde düşük riski yapabilir, önerimiz idrar kültürü alınıp duyarlılık testine göre tedavinizin verilmesidir..