Ben romatoid artrit hastasıyım

10 lökosit,1 böbrek epiteli, 7 epitel hücreleri, bol bakteri ne demektir. Ben romatoid artrit hastasıyım ilaçlarımı kesmişti doktorum ama 1,5 sene kadar sonra yeniden rahatsızlandım. Söylediğini eve gelene kadar unuttum ne demek istedi rdw-cv 15.4 ne= 8.4, n % 73.3,ly % 18.3,eo%0.4,crp 15.27 ne aca

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle idrar yolu enfeksiyonu yönünden idrar kültürü alınıp tedavi verilmelidir, kan sonuçlarında ciddi bir problem yoktur, tadaviden sonra CRP kontrolü uygundur..