Düzenli adet kanaması oldum. Yine de hamile olabilir miyim?

 Hocam adetim 10 gün gecikti bu 10 gün içinde 3 defa evde test yaptım negatif çıktı 10 gün sonra normal şekilde adet oldum yinede gebelik olur mu hamile olsa da bi insan adet görebiliyormuş bazı şitelerde öyle yazıyor ...

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında tam bir adet kanaması gördüyseniz hamilelik ihtimalini düşünmeyiz. Ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulacaksınız. İlgili yazımız için tıklayınız.