İlişki esnasında nişanlım prezervatif ile korundu ve dışarıya boşaldı.hamile kalma riskim var mıdır?

merhaba , ilişkiden 4 gün sonra regl oldum ve geçmiş ay ki regl tarihimden 4 gün erken oldum. ilişki esnasında nişanlım prezervatif ile korundu ve dışarıya boşaldı.hamile kalma riskim var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riskiniz yok denecek kadar azdır..